Flor de Caña Tasting Kit 6 x 0,025l 39,6% + kazeta

icon Skladom   |   Flor de Caña
29,99 € s DPH
Jednotková cena 199,93 € / liter
icon Cena je platná iba pre eshop. Cena na predajni sa môte líšiť.
icon Obsah alkoholu 39.6%
icon Objem fľaše 0.15 l
icon Vizuál (etiketa a tvar fľaše) sa môže líšiť od aktuálnych skladových stavov
Ďalšie informácie
Kód:
E06961
Kód 2:
5049
Výrobca:
Compania Licorera de Nicaragua
Balenie:
set
Krajina pôvodu:
Nikaragua
Objem:
6 X 0,025l
Typ:
miniatúrky
Alkohol:
39.6%
Hmotnosť:
0.45 kg
Popis produktu

Sada rumov Flor de Caña Tasting Kit 6 x 0,025l obsahuje:
1. Rum Flor de Cana 4 Y.O. je štvorročný prémiový rum, ktorý sa vyrába s certifikátom Carbon Neutral & Fair Trade. Rum je prirodzene zrejúci bez umelých prísad alebo pridaného cukru. Chuť má tóny sladkého masla, mandlí a pomarančovej kôry. Najlepšie je vychutnať ho so sódou, alebo perlivou vodou, tiež je možné ho použiť v koktailoch.
2. Rum Flor de Caña Black Label 5 Años je perfektný, päťkrát destilovaný nikaragujský rum, ktorý má svetlé mahagónové odtiene. Dozrieva v sudoch z amerického bieleho duba, v ktorých predtým zrela americká bourbon whisky. Nádherná, suchá a ľahká aróma sa vyznačuje tónmi sušeného ovocia, karamelu a orechov so stopami dymovej prímesi. Stredne plná chuť zanecháva náznaky pomarančov a pikantnosť korenia. Záver rumu je v znamení jemnej arómy sušeného ovocia.
3. Rum Flor de Caña Centenario 7 Años je mimoriadne, extra hladký nikaragujský rum. Jeho sýta mahagónová farba je úžasná a jeho aróma je komplexne intenzívna, ktorá vedie k stredne plnej chuti tmavého karamelu, hrozienok a pražených orieškov. Cez to všetko začne prenikať chuť slabo opečeného kokosu a čokolády. Flor de Caña Centenario 7 Años je jemný rum s hebkou chuťou pre ľahké popíjanie, najlepšie s colou alebo sódou.
4. Jedinečný 12-ročný rum Flor de Caña je pôvodom z Nikaraguy. Tento červeno jantárový rum je vznešený a elegantný so znamenitou a zmyselnou vôňou. Paleta chutí je polosladká, oplýva nugátom a mandľovým maslom, melasou a sherry. Zakončuje sa pikantným korením, tmavým karamelom a chuť sa rozpúšťa vo vypálenom dube. V závere prichádza delikátna chuť. Odporúča sa vychutnávať priamo s kockami ľadu, alebo s kvapkou vody či sódy.
5. Neopísateľne hladký jantárový rum Flor de Caña 18 Y.O. z Nikaraguy má plnú, bohatú chuť s jemným povrchom, ktorý pretrváva aj dlho po prehltnutí. Tento 18-ročný rum má za sebou takmer dve desaťročia svojej výroby, v každej kvapke môžete vychutnávať zručnosť a tradíciu. Bohatý vstup vedie k suchej, bohatej palete chutí s tmavou čokoládou, karamelom, pražených orieškov a korenistých tónov. Záver je dlhý, pretrvávajú dubové tóny s vanilkou a orieškami. Rum získal ocenenia: 2006 a 2008 – Double Gold Medal – San Francisco World Spirit Competition.
6. Flor de Caña Single Estate Rum 25 Años je 25 ročný prémiový a veľmi elegantný rum, ktorý je vrcholom značky Flor de Caña zo spoločnosti Compañía Licorera de Nicaragua. Na medzinárodnej konferencii v Madride bol menovaný ako "Rum roka 2017". Vyzrieval v sudoch z bieleho dubu, má tmavú a elegantnú jantárovú farbu. Aróma je nádherne komplexná s tónmi vanilky, dreva a tmavej čokolády. V chuti nachádzame luxusné tóny ovocia, mandlí a karamelu so sladkastou a dlhotrvajúcou maslovou dochuťou.