Grand Bari darčeková sada Tokajských vín 5x 0,5l + 1x 0,375l 12,08% + drevená kazeta

icon Skladom   |   Grand Bari
179,99 € s DPH
Jednotková cena 62,61 € / liter
icon Cena je platná iba pre eshop. Cena na predajni sa môte líšiť.
icon Obsah alkoholu 12.08%
icon Objem fľaše 2.875 l
icon Vizuál (etiketa a tvar fľaše) sa môže líšiť od aktuálnych skladových stavov
Ďalšie informácie
Kód:
E07935
Kód 2:
21039
Značka:
Výrobca:
Château GRAND BARI s.r.o, Veľká Bara
Balenie:
darčekové balenie kazeta
Cukornatosť:
Sladké a Suché
Farba:
Biele vína
Krajina pôvodu:
Slovensko
Objem:
2,875 l
Odroda:
Tokajský výber
Typ:
darčekové balenie
Alkohol:
12.08%
Hmotnosť:
7.3 kg
Popis produktu

Unikátna darčeková sada, ktorá zahŕňa prierez slovenským Tokajom. Ochutnajte vína od 6 najznámejších vinárstiev z vinohradníckej oblasti Tokaj. Vhodné ako hodnotný darček alebo len tak pre radosť. Balenie obsahuje drevenú krabicu s logami vinárstiev. Zo zadnej strany je vygravírovaná poloha Tokaja na Slovensku.

Balenie obsahuje 6 fliaš vína :

 • 1x Ostrožovič - Samorodné suché 2008 - 0,375l 14,5% (biele, suché) 
  Víno zlato-žltej farby s jantárovým odtieňom vyrobili v tufovej tokajskej pivnici z pôvodných tokajských odrôd pomalým zrením v dubových sudoch klasickou oxidačnou metódou. Vôňa chleboviny, agátového medu so štipkou zázvoru je podporená bohatou minerálnou chuťou. Nájdeme v nej tóny po vlašských orechoch a po sušenom citrusovom ovocí. Originálna dochuť vína v podobe horkej vysušenej slivky nemá vo svete vína alternatívu.
   
 • 1x Tokaj & CO - Tokajský výber 6-putňový 2006 - 0,5l 11% (biele, sladké)
  Tokajské víno srdca a duše. Je to grandiózna perla v náhrdelníku sladkých tokajských vín, víno plné fantázie a inšpirácie s nádherným esenciovým charakterom. Vyrába sa len v najpriaznivejších ročníkoch na tvorbu cibéb. Vzácne víno, ktorého každý dúšok čosi našepká… Je určené pre najvýznamnejšie slávnostné príležitosti.
   
 • 1x Zlatý Strapec - Tokajský výber 3-putňový 2007 - 0,5l 12,5% (biele, sladké)
  Výber sa vyznačuje výraznou chlebovinkou má zlatožltú jantárovú farbu. Je silné aromatické, extraktívne príjemne sladké. Uspokojí aj znalca klasických tokajských chutí. Toto harmonické víno je vhodné pre vzácne chvíle a slávnostne príležitosti. Dozrievanie vína prebieha v drevených dubových sudoch v klasickej tufovej pivnici.
   
 • 1x Tokaj Macík  - Tokajský výber 4-putňový 2006 - 0,5l 12% (biele, sladké)
  Je to elegantné víno s výraznou chlebovinou, silne aromatické, vysoko extraktívne a príjemne sladké. Charakter tohto vína ho priam predurčuje pre vzácne chvíle. Má výraznú jantárovú farbu. Oxidačno-cibébová vôňa s medovým doznením. Výrazná chuť s chlebovinkovým charakterom s doznením južného ovocia, čokolády a vanilky. Pri klasickom technologickom oxidačnom procese dozrieva v dubových sudoch v tufovej pivnici. Je určené pre najnáročnejších gurmánov.
   
 • 1x Chateau Grand Bari - Tokajský výber 5-putňový 2017 - 0,5l 11,5% (biele, sladké)

  Tokajský 5-putňový výber je vyrobený tradičnou oxidatívnou metódou. Víno dozrievalo v Göncskych sudoch viac než 3 roky, aby získalo svoj nezameniteľný charakter. Víno jantárovej až nahnedlej farby tvorí na okrajoch pohára olejové slzy. Aróma charakteristická pre tokajské výbery, chuť plná, extraktívna s tónmi sušených sliviek, medu s notou vlašských orechov.

 • 1x Chateau Viničky - Tokajský výber 6-putňový 2011 - 0,5l 11% (biele, sladké)
  Tokajský výber 6-putňový je vyrobený z neskoršieho zberu hrozna tokajských odrôd Furmint, Lipovina a Muškát žltý. Svoju typickú chuť získava pridaním cibéb a niekoľkoročným zrením. Doba dozrievania v dubových sudoch je minimálme dva roky a rok vo fľaši. Víno intenzívnej jantárovej farby. Výrazne sladké, so širokou paletou chutí a vôni pripomínajúcich karamel, kávu, medové plásty, sušené marhule, škoricu ba i tabak.
Prebiehajúce akcie

Adventné kalendáre a darčekové degustačné sety

Potešte ľudí vo svojom okolí degustačným setom kvalitného alkoholu v krásnom balení. Z našej širokej ponuky si vyberie každý!