Don Papa 7 Y.O.+ 10 Y.O. + Sherry Cask 3 x 0,2l 42,66% + kazeta

icon Skladom   |   Don Papa
59,99 € s DPH
Jednotková cena 99,98 € / liter
icon Cena je platná iba pre eshop. Cena na predajni sa môte líšiť.
icon Obsah alkoholu 42.66%
icon Objem fľaše 0.6 l
icon Vizuál (etiketa a tvar fľaše) sa môže líšiť od aktuálnych skladových stavov
Ďalšie informácie
Kód:
E09207
Kód 2:
22723
Značka:
Výrobca:
Bleeding Heart Don Papa Rum Co.
Balenie:
darčekové balenie kazeta
Krajina pôvodu:
Filipíny
Objem:
3 x 0,2 l
Typ:
darčekové balenie
Alkohol:
42.66%
Hmotnosť:
1.214 kg
Popis produktu

Darčekové balenie Don Papa Triple Pack obsahuje 3 fľašky s obsahom 0,2l:

Rum Don Papa 7 Y.O. je kvalitný filipínsky rum, ktorý sa vyrába z cukrovej trstiny, ktorá rástla na vulkanickej pôde v najúrodnejšej oblasti Filipín – Negros Occidental. Zreje 7 rokov v dubových sudoch v predhorí hôr Kanlaon. Jantárová farba, aróma ľahká a ovocná, ktorá pokračuje jemnou a lahodnou chuťou. Rum Don Papa má dlhý záver a ponúka bohatú paletu chutí ako je vanilka, med a kandizované ovocie.

Don Papa 10 Y.O. je prémiový, limitovaný rum zrejúci v malých súdkoch na úpätí hory Mount Kanlaon, kde dozrieva k absolútnej dokonalosti. Tento rum pochádza z ostrova Negros Occidental zo samotného srdca Filipín. Tam sa destiluje z najlepšej cukrovej trstiny na svete. Nádherná, jemná a delikátna aróma sa vyznačuje tónmi tmavej čokolády, hrozienok a dubu. Záver je bohatý, s delikátnou vôňou vanilky, medu a sušeného ovocia.

Delikátne jemný, sladký s lahodnou chuťou a dlhým zakončením. To je Don Papa Sherry Casks v limitovanej edícii, ktorý dozrieva v sudoch po sladkom sherry. Na Slovensko prišlo iba 18 kusov, takže kto skôr objedná, ten vychutnáva.