Hyde Irish Whiskey Gift Pack 3x 0,05l 46% + kartón

icon Skladom   |   Hyde Whiskey
25,99 € s DPH
Jednotková cena 173,27 € / liter
icon Cena je platná iba pre eshop. Cena na predajni sa môte líšiť.
icon Obsah alkoholu 46%
icon Objem fľaše 0.15 l
icon Vizuál (etiketa a tvar fľaše) sa môže líšiť od aktuálnych skladových stavov
Ďalšie informácie
Kód:
E09395
Kód 2:
22910
Výrobca:
Hibernia Distillers Ltd., Inis Eonáin, County Cork
Balenie:
kartón
Krajina pôvodu:
Írsko
Objem:
3 x 0,05 l
Typ:
darčekové balenie
Alkohol:
46%
Hmotnosť:
0.59 kg
Popis produktu

Limitovaná verzia Hyde Irish Whiskey Gift Pack od spoločnosti Hibernia Distillers v Írsku vytvorila skvelú edíciu darčekového balenia whiskey.
Balenie obsahuje 3 x 0,05l miniatúrky Hyde No.6, Hyde No.5 a Hyde No.3.

Hyde No.6 President’s Reserve 46%
Hyde No.6 President’s Reserve je jedinečný výber najlepšej írskej whiskey z ručne vyberaných ročníkových sudov. Hyde No.6 je vytvorená z 18-ročnej Single Malt a 8-ročnej Single Grain, ktoré pôvodne dozrievali vo vypálených sudoch po americkom bourbone. Tieto dva, starostlivo vybrané ročníky boli potom ďalších 9 mesiacov spoločne zmiešané v španielskych starých opálených sudoch po sherry Oloroso, čomu sa hovorí metóda "Double Wood". Značka Hyde No.6 je pomenovaná 1938 na počesť roku 1938, kedy bol inaugurovaný prvý írsky prezident Douglasa Hyde.

Hyde No.5 Aras Cask 46%
Šesťročná Hyde No.5 Aras Cask je írska single grain whiskey z radu Hibernia Distillers Hyde. Hyde No.5 Aras Cask je trikrát destilovaná a uložená do vypálených sudov, v ktorých predtým zrel kentucký bourbon. Následne dozrievala v sudoch, ktoré predtým obsahovali burgundské víno a dodávali whiskey zreteľnú sladkosť. Vo vôni sa objavia jahody, čerešne a náznaky hnedého cukru. Rok 1860 vyobrazený na etikete označuje rok narodenia prvého írskeho prezidenta, ktorým bol Douglas Hyde.

Hyde No.3 Bourbon Single Grain 46%
Tradičná, írska whisky Hyde No.3 je trikrát destilovaná a uložená do vypálených sudov, v ktorých predtým zrel známy Jack Daniels, ktorý tejto whisky odovzdáva jej typickú korenenú chuť a vôňu. Úplná povinnosť nielen pre znalcov pravej írskej whiskey. Rok 1916 vyobrazený na etikete označuje rok írskej revolúcie tzv. Veľkonočného povstania.

Všetka whiskey zančky Hyde sú filtrované bez chladenia a bez pridania farieb, čo znamená, že ich dostanete tak prirodzené, ako len môžu byť. Hyde whiskey je viacnásobne ocenený produkt, starostlivo vybraný z tých najlepších írskych liehovarov whiskey. Potom vybrali tie najlepšie sudy na zrenie, ktoré pochádzajú priamo z liehovarov a vinární po celom svete. Výsledkom je írska whiskey aká má byť, ovplyvnená Sherry, rumom, bourbonom, Stout Beer a portským vínom.