Infolinka: 0918 854 744
Doprava nad 99 € zadarmo + darček
doprava zadarmo Jameson 18 Y. O. Limited Reserva 0,7l 40% + 4 poháre v kazete

Jameson 18 Y. O. Limited Reserva 0,7l 40% + 4 poháre v kazete

114,99 € (s DPH)

Popis produktu Jameson je írska whisky a patrí medzi najpredávanejšie na svete. Pri jej výrobe sa používa značný diel surového, nesladového jačmeňa a zvyčajne sa destiluje trikrát, čo zaručuje dokonalú kvalitu produktu.
Ďalšie informácie
Kód: 8709
Výrobca: Irish Distillery Ltd.
Značka: Jameson
Krajina pôvodu: Írsko
Objem: 0,7 l
Alkohol: 40.0 %
Zloženie produktu Super small batch vydanie of Jamesonu. Pot still whiskey, ktorá zreje v sudoch po bourbone a sherry, takže obsahuje krásnu sherry chuť. Stojí za to...

Jameson je írska whisky, ktorá patrí medzi najpredávanejšie na svete. Pri jej výrobe sa používa značný diel surového, nesladového jačmeňa a zvyčajne sa destiluje trikrát, čo zaručuje dokonalú kvalitu produktu. Základná zmes obsahuje niekoľko 12 ročných obilných a sladových whisky, ktoré dozrievajú v dubových sudoch po sherry.

Výsledkom je vyzretý, sladký ovocný nápoj s nádychom korenia.Čistá a lahodná chuť s jemným nádychom medu a sherry, ktorá vo finále prechádza do plného, sýteho, komplexného a dokonale vyváženého záveru. Vďaka sušeniu sladového ječmeňa v uzavretej peci je bez najmenšej dymovej príchute.

Možno ju vychutnávať čistú, zriedenú pramenitou vodou, v osviežujúcich koktailoch a taktiež ako horúci drink „Hot Irish” alebo „Irish Coffee“. Jameson – Jeho výnimočne jemná, zaoblená a vyzretá chuť dokazuje, že John Jameson, ktorý v roku 1780 stál pri jej zrode, povýšil pálenie írskej whisky na umenie
Produkty rovnakej značky