Infolinka: 0918 854 744
Doprava nad 99 € zadarmo + darček
Veuve Clicquot Ponsardin Brut 0,75l 12%

Veuve Clicquot Ponsardin Brut 0,75l 12%

40,89 € (s DPH)

Popis produktu Typické, dokonale vyvážené šampanské je známe po celom svete svojou oranžovou etiketou. Svieža symfónia ovocných chutí a vôní robí z tohto šampanského skvelý aperitív.
Víno označené ako Champagne môže pochádzať výlučne z tejto oblasti. Na výrobu šampanského sa môžu miešať tri odrody, z troch primárnych oblastí Champagne: Pinot Meunier – robustné hrozno, ktoré poskytuje vínu ovocnosť, Pinot Noir - dodáva vínu štruktúru, hĺbku ovocia a dĺžku a Chardonnay - poskytuje vínu ľahkosť a eleganciu, ako aj špeciálnu chuť teplého chleba. Zmes týchto troch odrôd sa volá „cuvée“ – kľúč k znamenitému šampanskému. Potom prichádza „assemblage“ – sceľovanie, čo je umením majstra s veľkými skúsenosťami, aby vytvoril vlastný osobitý štýl domu.

Táto značka šampanského patrí do skupiny LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy) – najväčšieho podniku s luxusným tovarom vlastniaceho jedinečné portfólio s viac než 60 prestížnymi značkami. Pri značke Veuve Clicquot sa kladie dôraz predovšetkým na odborné znalosti a prvotriednu kvalitu.
Ďalšie informácie
Kód: 547
Výrobca: Veuve Clicquot Ponsardin, À Reims
Značka: Veuve Clicquot
Krajina pôvodu: Francúzsko
Objem: 0,75 l
Alkohol: 12.0 %
Produkty rovnakej značky