Cachaça Velho Barreiro Gold 0,7l 39% + 2 poháre v kazete

icon Skladom   |   Velho Barreiro
35,99 € s DPH
Jednotková cena 51,41 € / liter
icon Cena je platná iba pre eshop. Cena na predajni sa môte líšiť.
icon Obsah alkoholu 39%
icon Objem fľaše 0.7 l
icon Vizuál (etiketa a tvar fľaše) sa môže líšiť od aktuálnych skladových stavov
Ďalšie informácie
Kód:
E09062
Kód 2:
22244
Výrobca:
Indústrias Reunidas de Bebidas Tatuzinho, Fazendas Ltda
Balenie:
darčekové balenie 2 poháriky
Krajina pôvodu:
Brazília
Objem:
0,7 l
Typ:
darčekové balenie
Alkohol:
39%
Hmotnosť:
2.2 kg
Popis produktu

Cachaça Velho Barreiro Gold sa radí medzi najpopulárnejšie cachaçi v Brazílii. Jej kvalita a autentická chuť jej zaručili osobitosť a odlišnosť, ktorá si získala medzinárodné uznanie. Cachaça Velho Barreiro Gold má vo vôni náznaky byliniek, citrónovej kôry, limetky, jablka a hnedého cukru. Chuť je korenistá, s tónmi čierneho korenia, citrusov, sušených jabĺk a hrušiek. Velho Barreiro si môžete vychutnať čistú, pripravenú v kokteiloch alebo v klasickej Caipirinhe s citrónom.
V Brazílii sa vyrába destilát Cachaça (v preklade "pálivá voda"), ktorý je podobný nášmu európskemu bielemu rumu. Cachaça je číry destilát zo šťavy z cukrovej trstiny a kukuričného destilátu. Má vôňu i bohatú chuť po cukrovej trstine, zemitú s náznakom citrónu. Chuť je sladká a ohnivá ako mladý biely rum. Pojem "Cachaça" sa stal mimoriadne populárny, aj ako doplnok do ovocných brazílskych koktailov. 

Prebiehajúce akcie

Adventné kalendáre a darčekové degustačné sety

Potešte ľudí vo svojom okolí degustačným setom kvalitného alkoholu v krásnom balení. Z našej širokej ponuky si vyberie každý!