Godet Antarctica Icy White 0,5l 40% + pohár v kartóne

icon Skladom   |   Godet
47,99 € s DPH
Jednotková cena 95,98 € / liter
icon Cena je platná iba pre eshop. Cena na predajni sa môte líšiť.
icon Obsah alkoholu 40%
icon Objem fľaše 0.5 l
icon Vizuál (etiketa a tvar fľaše) sa môže líšiť od aktuálnych skladových stavov
Ďalšie informácie
Kód:
E09850
Kód 2:
23251
Značka:
Výrobca:
Cognac Godet
Balenie:
darčekové balenie 1 pohárik
Krajina pôvodu:
Francúzsko
Objem:
0,5 l
Typ:
darčekové balenie
Alkohol:
40%
Hmotnosť:
1.7 kg
Popis produktu

Úžasný sedem ročný koňak Godet Antarctica Icy White je jedným z prvých bielych koňakov na svete. Vznikol ako pocta k výnimočnej udalosti – keď podnikol Jean-Jacques Godet cestu plachetnicou na Južný Pól v marci roku 2008. Godet sa vtedy nechal inšpirovať hlavne čistotou a rýdzosťou tamojšej krajiny a vytvoril tento priezračný nápoj. Na jeho výrobu bola použitá iba odroda hrozna Folle Blanche a bielej farbe vďačí čisto prirodzenému procesu filtrácie. Najlepšie vynikne jeho jedinečná chuť, keď je naozaj dobre vychladený. Preto je vhodné ho podávať priamo z mrazničky.
Tradícia značky Godet siaha až do začiatku 16. storočia. Vtedy sa vo francúzskom meste La Rochelle usadil holandský zakladateľ a obchodník Bonaventure Godet. Počas krátkej doby sa dokázal presadiť medzi najvýznamnejších obchodníkov s vínom, za čo sa mu dostalo mnohých ocenení od francúzskeho kráľa Henricha IV. V roku 1782 Godetov vnuk Gédéon zakladá v La Rochelle spoločnosť Cognac Godet, čím začal ďalšiu slávnu kapitolu mena Godet. Dnes spoločnosť Cognac Godet patrí medzi posledné rýdzo francúzske rodinné firmy vyrábajúce koňaky. Svojou vysokou kvalitou si vybudovali renomé ako "koňak znalcov" a vysoko prekračujú predpísané štandardy kvality a zrenie pre označenie kategórií.

Prebiehajúce akcie

Adventné kalendáre a darčekové degustačné sety

Potešte ľudí vo svojom okolí degustačným setom kvalitného alkoholu v krásnom balení. Z našej širokej ponuky si vyberie každý!